لپتاپ استوک
خرید انواع لپتاپ استوک و دست دوم با بهترین قیمت

خرید و فروش لپ تاپ دست دوم یا به اصطلاح لپتاپ استوک رشد بسیار بالایی داشته است. با توجه به نوسانات قیمت ارز و بالا رفتن قیمت دلار خرید لپ تاپ ها نو برای شرکت ها و دانشجو ها عموماً کاری سخت و هزینه بر می باشد. با توجه به کیفیت و قیمت مناسب لپتاپ استوک استقبال از خرید این لپ تاپ ها رشد بسیار بالایی داشته است

خرید و فروش لپ تاپ دست دوم یا به اصطلاح لپتاپ استوک رشد بسیار بالایی داشته است. با توجه به نوسانات قیمت ارز و بالا رفتن قیمت دلار خرید لپ تاپ ها نو برای شرکت ها و دانشجو ها عموماً کاری سخت و هزینه بر می باشد. با توجه به کیفیت و قیمت مناسب لپتاپ استوک استقبال از خرید این لپ تاپ ها رشد بسیار بالایی داشته است.

خرید و فروش انواع لپتاپ استوک

لپتاپ استوک به لپ تاپ کارکرده و یا لپ تاپ دست دوم گفته می شود. البته باید این نکته ذکر شود که عموماً این لپ تاپ از کشور های خارجی به داخل کشور وارد می شوند. به همین دلیلی آن‌طور که در ذهن دیگران است کارکرده و یا دسته دوم نیستند. در بعضی مواقع شرکت های بزرگ در کشور های خارجی اقدام به خرید لپ تاپ های بروز کرده و لپ تاپ های قدیمی خود را به قیمت بسیار کمتری به فروش می رسانند.

البته لپتاپ استوک در کشور های دیگر معنای متفاوتی دارد. به عنوان مثال در کشور های اروپایی به لپ تاپ های قدیمی موجود در انبار را به عنوان لپتاپ استوک به فروش می رسانند. این لپ تاپ ها عموماً ممکن است از نوع لپ تاپ های مرجوعی توسط خریداران و یا شرکتهای بزرگ باشند که کارتن و بسته بندی آن‌ها باز شده است. به همین دلیل فروشگاه های بزرگ این لپ تاپ ها را پس گرفته و سپس به عنوان لپتاپ استوک به بازار عرضه می کنند.

با توجه به این مورد وارد کنندگان لپتاپ استوک اقدام به تهیه این لپ تاپ ها کرده و آن‌ها را وارد کشور می کنند با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنند. ممکن است شما در هنگام خرید لپ تاپ دست دوم به گزینه های جالب و مناسبی برخورد کنید که از لحاظ ظاهر هیچ فرقی با لپ تاپ نو ندارند.

خرید لپ تاپ دست دوم

در هنگام خرید لپ تاپ دست دوم مهمترین نکته قیمت ان است و قیمت لپتاپ استوک امروزه می تواند تا چند برابر کمتر از نمونه نو و آکبند آن باشد. عموماً قیمت لپ تاپ های دسته دومی که از سخت افزار پایین تر و ضعیف تری برخوردار هستند بسیار مناسب تر و کم می باشد.

لپ تاپ کارکرده با بهترین قیمت

امروزه فروشگاه های زیادی اقدام به عرضه لپ تاپ کارکرده می کنند. در هنگام خرید از این فروشگاه ها باید ابتدا به خوبی از برند لپ تاپ و قطعات استفاده شده در آن مطلع باشید و تفاوت مدل، اسامی مختلف پردازنده و قدرت های گرافیکی را تشخیص دهید تا بتوانید متناسب با بودجه خود به راحتی لپ تاپ کارکرده مناسبی را خریداری نمایید.