قیمت و فروش و خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان
خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان | بهترین لپ تاپ استوک برای کودکان

خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان

خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان در چه سنی مناسب می باشد؟ این یکی از سوال های متداولی است که پدر و مادرها با آن مواجه می باشند. در ادامه مقاله سعی بر این شده که خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان و اینکه در چه زمان و سنی نیاز به استفاده آن می باشد را، شرح نماییم تا والدین اطلاعاتی کافی و جامع تری از برخورد با کودکان داشته باشند. در این مقاله تمرکز بیشتر بر روی لپ تاپ ها و آگاهی دادن در مورد سن مناسب برای کودکان و آگاهی رسانی می باشد و در انتها مشخصات چند نمونه از این لپ تاپ ها داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

فروشگاه اینترنتی اطلاع گستر ارائه دهنده انواع لپ تاپ کارکرده با بهترین قیمت ها و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان

 

سن مناسب خرید لپ تاپ برای کودکان

امروزه بسیاری از طرز تفکر والدین این شده که اگر شرایط مالی خوبی دارند می توانند برای فرزندشان هر کاری را انجام دهند. این تفکر اشتباه باعث شده که در دست کودکان و نوجوانان انواع وسایلی دیده شود که مناسب آنها نیستند و نشاط کودکی را از آنها گرفته و باعث رفتارهای بد آنها می گردد. یک مثال جالب شاید تلنگری به والدین باشد. بیل گیتس که از تولیدکنندگان اولیه کامپیوتر و جزو ثروتمندترین انسان ها می باشد حق استفاده از تلفن اختصاصی را تا سن ۱۴ سالگی به بچه هایش نداد.

 زیرا معتقد بود این دستگاه برای کودکان مضر است و می تواند تاثیر بدی روی آینده افراد بگذارد. با دقت خود ما نیز می توانیم تاثیر منفی این دستگاه ها را در سن کم بر روی بچه ها ببینیم. تاثیر تلفن های هوشمند یا لپ تاپ ها بر روی ذهن کنجکاو و خلاق بچه ها زیاد بوده و آنها را به ذهنی تنبل و ناسالم تبدیل خواهد کرد. پس والدین نباید به این وسایل به چشم قیمتی نگاه کنند و صرفاً نگران خرید باشند. زیرا پس ازخرید مانند یک دوست برای فرزند شما خواهند شد.

خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان در سن پایین

سوالی که خیلی از والدین از کارشناسان دارند و بسیار در انجام آن شک دارند این است که آیا نباید این ابزار را در دست کودکان گذاشت؟ پاسخ روانشناسان منفی می باشد زیرا این واقعیت را نمی شود انکار کرد که فرزندان ما نیاز به این تکنولوژی ها دارند و نمی توانیم آنها را از پیشرفت های هر روزه محروم نماییم. پس راهکار چیست؟ راهکاری که برای این مشکل پیشنهاد می شود ایجاد محدودیت های جدی در این زمینه می باشد.

مراقبت از استفاده وسایل الکترونیکی همانطور که در پیش گفتیم مانند بیل گیتس و اعمال محدودیت ها، باعث مصرف درست آنها خواهد شد. شناخت ارکان های خانواده در همه محصولات باید در نظر گرفته شود. به طور مثال تلویزیون یک سیستم خانوادگی است که همه افراد خانواده از آن با توجه به سن خود استفاده می نمایند. پس چرا نباید از این لپ تاپ هم مانند این دستگاه استفاده گردد؟

با دادن مسئولیت های مختلف می توان به کودک نیز می توان این تفاوت را به او آموخت. به طور مثال مدیریت دیدن برنامه ها در تلویزیون بر عهده مادر می باشد و مسئولیت در اختیار قرار دادن و مدیریت لپ تاپ بر عهده پدر خانواده. همانطور که می توان در طول هفته تلویزیون را از مادر قرض بگیرند به همان نحو هم می توان اجازه استفاده از لپ تاپ را از پدر گرفت.

 نکته مهم در این توضیحات در واقع نوع ارجاع و زمان داده شده به کودک برای استفاده از لپ تاپ می باشد. در صورتی که تمام وقت آن را در اختیار فرزندتان بگذارید در واقع این باور را به کودک داده اید که این وسیله برای او خریداری شده است. به طور مثال برای دستگاهی مانند لپ تاپ از یک حساب کاربری محدود مخصوص فرزندتان استفاده نمایید که بتوانید آن را به راحتی چک نمایید که در جای دیگر نرود.

خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان

 

سن مناسب خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان

در مورد چک کردن فرزندتان روش به این صورت است که می توانید زمانی که لپ تاپ را به شما برگرداند با چک کردن دستگاه آن را نظارت کنید. پس برای کودکان کمتر از ۱۶ سال همیشه لوازمی را تهیه نمایید که مشترک بوده و با این اشتراک می توانید هم حریم خصوصی فرزندتان را حفظ نمایید و هم

ساعتی محدود در اختیار او گذاشته اید که والدین می توانند نظارت بیشتری را فراهم کنند. احترام به حریم شخصی فرزندتان باعث راحتی خیال فرزند و اعتماد به شما خواهد شد. می توانید به جای کنترل کردن و وارد اتاق او شدن، استفاده محدودی از وسایل را برای او فراهم کنید و اموال خانواده را به اموال عمومی محدود نمایید. پس با این روش رفت و آمد شما توجیه داشته و در محیطی قرار خواهید گرفت فرزندتان احساس می کند که دستگاه را قرض گفته است.

توجه به این نکته بسیار مهم می باشد که موردی که برای استفاده لپ تاپ خیلی مهم است، مصرف آن به صورت آموزشی و تحقیقاتی می باشد. پس هیچ وقت دستگاه را برای منظور دیگری برای فرزندتان خریداری نکنید. زیرا دلیل آن این می باشد که فرزند شما دارای دستگاهی باشد که مورد قبول او هست و سپس آن را از او بگیرید که این وضعیت بدی را خواهد داشت. زیرا تحمل نداشتن یا محدودیت بدون لپ تاپ یا تلفن همراه نخواهند داشت و دچار بحران روحی خواهند شد.

 پس قبل از خرید به تمام این موارد خوب فکر کنید. درسخن پایانی این نکته گفته می شود که سن خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان با توجه به قیمت گران و نگه داری خاصش باید در پایین ترین سن در دوران دبیرستان و در بالاترین سن در زمان دانشگاه به فرزند داده شود. دقت کنید هیچ فردی از شما به فرزندتان نزدیکتر نمی باشد و تصمیمات برای آینده او نباید از اصول نا آگاهانه و نادرست اطرافیان گرفته شود.

 ۵ گزینه عالی خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان

عصر کنونی عصری است که کودکان در حال قدم به قدم پیشرفت با تکنولوژی می باشند و از این ابزار بیشتر از گذشته استفاده خواهند کرد. از این لحاظ خانواده ها مجبورند دیر یا زود برای خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان اقدام نمایند. در ادامه مقاله به بهترین لپ تاپ ها برای خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان پرداخته ایم و لیستی را که دارای انتخاب های مختلف می باشد را شرح داده ایم. این لپ تاپ ها برای کودکان از سیستم عامل های مختلفی مانند ویندوز و مک او اس و غیره بوده و می توانند با اندازه های مختلفی هم ارائه شوند. ولی به هرحال خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان باید از کاربری ساده تری نسبت به بقیه برخوردار باشد.

۱) خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان : مایکروسافت surface go

 • سایز نمایشگر لپ تاپ : معادل ۱۰ اینچ
 • حافظه مورد استفاده : معادل ۶۴ گیگابایت
 • سیستم عامل : ویندوز ۱۰ با مود S

این لپ تاپ به نوعی تبلت محسوب می گردد و وزنی سبک دارد که دارای ماوس و قلم همراه بوده و برای کار کردن کودکان بسیار مناسب می باشد. این دستگاه دارای کیفیت ساخت بسیار بالا و بادوام برای کودکان بوده که نوع و دوام باتری آن هم مورد تایید است. این نکته را مورد توجه قرار دهید که ویندوز ۱۰ با مود S در آن وجود دارد که فقط برنامه های مایکروسافت را اجرا خواهد کرد و سایر برنامه ها در آن قابل اجرا نخواهند بود. البته این امکان را هم در خود دارد که ویندوز از این حالت خارج گردد ولی دیگر امکان برگشت به این مود وجود نخواهد داشت. این لپ تاپ برای کارهای مدرسه و برنامه های آموزشی انتخابی عالی و بسیار کاربردی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

۲) خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان : لپ تاپ مک بوک ایر

 • سایز نمایشگر: معادل ۱۳.۳ اینچ
 • حافظه مورد استفاده: معادل ۱۲۸ گیگابایت
 • سیستم عامل: MAC OS

از ویژگی های این لپ تاپ، می توان نازک و سبک بودن و داشتن کارایی زیاد را، نام برد. با وزن سبکی که دارد می تواند به راحتی در کیف مدرسه جا داده شود. نمایشگر این لپ تاپ بسیار وضوح بالایی را دارد که طول عمر آن نیز مثبت و زیاد و کاملاً رضایت بخش می باشد. این لپ تاپ دارای سنسور اثر انگشت بوده که باعث می گردد کودک از ورود رمز راحت باشد.

۳) خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان : اچ پی کروم

 • سایز نمایشگر: معادل ۱۱.۶ اینچ
 • حافظه ذخیره سازی مورد استفاده: معادل ۱۶ گیگابایت
 • سیستم عامل: کروم او اس

درست است که نمایشگر این لپ تاپ کوچک است، ولی همین امر باعث حمل و نقل ساده ‌تر آن خواهد شد. اندازه کیبورد آن برای کودکان عالی در نظر گرفته شده است. حتی می توانید با اضافه کردن یک کارت حافظه micro SD  در این مدل لپ تاپ حافظه بیشتری را در اختیار کودک خود قرار نمایید.

۴) خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان : لپ تاپ لنوو Ideapad مدل S130

 • سایز نمایشگر: معادل ۱۱.۶ اینچ
 • حافظه ذخیره سازی: معادل ۶۴ گیگابایت
 • سیستم عامل: ویندوز ۱۰

در صورتی که نیاز به لپ تاپی کوچک و جمع و جور برای فرزند خود هستید که دارای سیستم عامل ویندوز هم باشد برند لنوو این امکان را ایجاد کرده است. وزن این لپ تاپ در حدود ۱ کیلوگرم می باشد که باتری آن در یک روز کامل دوام خواهد داشت. سایز نمایشگر آن اندازه کودکان بوده و بدون مشکل از آن استفاده خواهند کرد و درکیف آنها به راحتی اندازه خواهد شد.

۵) خرید لپ تاپ دست دوم برای کودکان : لپ تاپ ایسر chromebook 514

 • سایز نمایشگر: معادل ۱۴ اینچ
 • حافظه ذخیره سازی: معادل ۳۲ گیگابایت
 • سیستم عامل: کروم او اس

جنس این لپ تاپ از شاسی آلومینیومی سبک می باشد که هم مقاومت زیادی دارد و هم در مقابل ضربه آسیب ناپذیر محسوب خواهد شد. نمایشگر این محصول ۱۴ اینچی می باشد که لپ تاپی با سایز مناسب برای کودکانی که دنبال صفحه نمایش بزرگتر می باشند، است. این محصول دارای نمایشگر لمسی است که در نوع خود بسیار عالی و خاص خواهد بود. همچنین دارای نور پس زمینه عالی برای محافظت از چشمان کودک شما می باشد که دارای عملکرد فوق العاده است.