فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان
فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان | بررسی شرایط و ضوابط

فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان

فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان از مهمترین خدمات فروشگاه اینترنتی اطلاع گستر می باشد. فروشگاه اینترنتی خرید و فروش لپ تاپ دست دوم، کارکرده و استوک اطلاع وب و اطلاع گستر حاصل تفکری آینده نگر جهت گسترش کسب و کاری با سابقه ۲۳ ساله در بستر مجازی و اینترنت است. در این فروشگاه ها، کالاهای دست دوم  و کارکرده مانند لپ تاپ دست دوم، کامپیوتر دست دوم و سایر وسایل هوشمند و قطعات جانبی دست دوم برای فروش به شهرستان ارائه می شود.

 

شما مشتریان شهرستانی عزیز میتوانید بعد از انتخاب و مشاهده مشخصات کالای مد نظر خود از طریق آدرس های زیر اقدام به ثبت خرید وسفارش آنلاین خود نمایید:

 کانال تلگرام  فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان:  ettelagostar1@

سایت شماره ۱ فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان:  www.ettelaweb.com

سایت  شماره ۲ فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان: www.ettelagostar.com

 

خرید و فروش لپ تاپ دست دوم یا کارکرده در این دو فروشگاه اینترنتی با رضایت حداکثری مشتریان همراه است. تیم اطلاع گستر سعی کرده است با پشتوانه  چندین ساله در زمینه خرید لپ تاپ های دست دوم و فروش لپ تاپ های کارکرده در نهایت صداقت و تضمین سلامت کالا، بهترین ها را برای شما عزیزان فراهم آورد، تا هم عزیزانی که  لپ تاپ دست دوم خود را به ما می سپارند رضایت داشته باشند و هم مشتریانی که لپ تاپ کارکرده این عزیزان را با اعتبار و تضمین  از ما می خرند از خریدشان راضی باشند.

 

فروش لپ تاپ دست دوم به تمام شهرستان ها از مراکز استان ها گرفته تا شهرهای کوچک و کم جمعیت استان ها طبق ضوابط انجام می گیرد.

 

فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان

 

 

شرایط اقساطی فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان

یکی از تسهیلات فروشگاه اینترنتی اطلاع گستر، فروش اقساطی لپ تاپ دست دوم وکارکرده به مشتریان در تمام شهرهای ایران با شرایط زیراست. شرح کامل شرایط در کانال تلگرام خرید وفروش لپ تاپ دست دوم وکارکرده ما با آدرس: ettelagostar1@ موجود است.

شرایط اقساطی فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان

با کارمزد فقط یک درصد در ماه

فقط با ” چک ” ، هر ماه یک فقره

پرینت حساب سه ماهه از بانک الزامی می باشد.

شرایط اقساط دیگر تخفیف ندارد.

برای مثال مبلغ یک میلیون تومان

۳×۳۴۴٫۰۰۰

۴×۲۶۰٫۰۰۰

۵×۲۱۰٫۰۰۰

۶×۱۷۷٫۰۰۰

لازم به ذکر است که، حداکثر مبلغ بابت اقساط، دو میلیون تومان می باشد.

قوانین و مقررات فروشگاه اطلاع گستر برای مشتریان شهرستانی

مدت زمان ارسال محصولات موجود در سایت برای مشتریان تهرانی ۲۴ ساعت می باشد  و برای ارسال سفارشات مشتریان به شهرستان ها، این زمان به ۷۲ ساعت  افزایش می یابد. توجه داشته باشید درصورتی که لپ تاپ دست دوم و استوک، کامپیوتر یا قطعات دیگری که  درب منزل یا محل کار دریافت کرده اید، دارای  خرابی یا هرگونه نقصی بود موظف هستید ظرف مدت ۲۴ ساعت با مدیریت فروشگاه، آقای جانبهان این قضیه را درمیان بگذارید.

فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان تابع قوانین زیر است:

مشتریان دقت لازم را باید به کار گیرند تا لپ تاپ مورد نظر خود را پس از مشاهده و مطالعه دقیق اطلاعات مربوط به آن در کانال خرید وفروش لپ تاپ دست دوم وکارکرده، به صورت دقیق انتخاب و از طریق فروشگاه اطلاع گستر یا اطلاع وب سفارش دهند. در صورتیکه مشتریان در هنگام سفارش اشتباها محصول دیگری را ثبت سفارش کنند، هزینه ارسال و دریافت برعهده مشتری می باشد و باید به صورت حضوری جهت تحویل کالا به فروشگاه اطلاع گستر مراجعه کند.

قوانین فروشگاه آنلاین اطلاع گستر به طور کامل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا مشتریان محترم نیز موظف هستند که به رعایت قوانین مرتبط با مشتریان عمل نمایند.

 

 

فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان

  

درباره ما

فروش لپ تاپ دست دوم به شهرستان از طریق کانال خرید و فروش لپ تاپ دست دوم وکارکرده منتسب به سایت اینترنتی اطلاع وب که خود نیزمتعلق به فروشگاه اطلاع گستر بوده است برای شما عزیزان شهرستانی میسر می باشد.

فروشگاه اطلاع گستر که از سال ۱۳۷۶ در زمینه IT درحال فعالیت بوده، برای رضایت و اطمینان شما مشتریان شهرستانی عزیز، انواع مجوز های لازم را دریافت و ثبت برند نیز شده است.

 

فروشگاه اینترنتی اطلاع گستر دارای ویژگی های زیر است:

  • دارای گواهینامه های امنیتی SSL برای دوسایت فروشگاهی اطلاع وب و اطلاع گستر
  • دارای کانال معتبر تلگرام در زمینه خرید وفروش لپ تاپ دست دوم و کارکرده
  • دارای نماد اعتماد دو ستاره و نشان ملی طلایی رسانه های دیجیتال ملی
  • ثبت برند اطلاع گستر در زمینه لپ تاپ و کامپیوتر درحوزه IT
  • دارای درگاه پرداخت بانکی معتبر

کالاهایی که در فروشگاه اطلاع وب به صورت آنلاین برای فروش گذاشته شده اند کاملا تست شده و سالم میباشند لطفا در هنگام خرید به مشخصات درج شده برای لپ تاپ هایی که در سایت گذاشته شده اند، دقت نمایید و پس از انتخاب و تصمیم گیری بر روی دکمه سبد خرید کنار کالا بزنید و مراحل پرداخت را ادامه دهید. در پایان سفارشات برای شما فاکتور خرید به صورت ایمیل ارسال میگردد که حاوی یک کد پیگیری در مورد کالای مورد نظر است.