لپ تاپ لنوو شما را خریداریم | Tel : 09121011804

habib janbahan habib janbahan
233 بازدید
قیمت خرید فروش لپ تاپ لنوو

لپ تاپ لنوو شما را خریداریم | Tel : 09121011804

در این مقاله مصمم هستیم تا شما خوانندگان محترم را با تاریخچه احداث کمپانی لنوو و لپ تاپ دست دوم لنوو Lenovo که درحال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کامپیوترهای شخصی در دنیا است آشنا نمائیم.

لنووو یک شرکت چینی است و اصلی ترین مراکز آن در شهر پکن (پایتخت کشور چین) ، و ایالت کارولینای شمالی کشور آمریکا قرار دارد و در حال حاضر و در درجه اول در حوزه طراحی و تولید کامپیوترهای شخصی و در درجات بعدی در زمینه تولید سرور و و تلویزونها و گوشیهای هوشمند مشغول به فعالیت است.

 

لپ تاپ دست دوم لنوو Lenovo | تاریخچه تاسیس شرکت Lenovo

(لپ تاپ دست دوم لنوو Lenovo) این کمپانی در ابتدای کار و با تلاش و پشتکار شخصی بنام لیو شوانژی و یک تیم ۱۰ نفره از مهندسان مجرب ، شرکت Legend را درتاریخ اول نوامبر ۱۹۸۴ میلادی و با سرمایه ابتدایی ۲۰۰ هزار یوآن در شهر پکن بنیان گذاشتند و به مدت ۲۰ سال فعالیتهای تجاری خود را با همان نام شرکت لجند ادامه دادند ، شرکت lenovoیا همان legend اولیه کارش را در یک دفتر کوچک در کشور چین شروع نمود و اولین اقدامات احداث کنندگان آن با شکست مواجه گشت ، در پی این شکست بود که افراد تشکیل دهنده اش نه تنها نا امید نگشتند بلکه مصمم گردیدند تا حوزه کارهای خود را به عرصه های بین المللی نیز گسترش دهند ، با نگرش به مندرجات صدر و مطالبی که در پی خواهد آمد در حال حاضر این کارخانه یکی از معظم ترین کمپانی های تولید کننده لپتاپ NV در دنیا است.

به صورتی که از سال ۲۰۱۳ میلادی به بعد با عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان کامپیوترهای شخصی و با داشتن بیش از ۶۰ شعبه در سرتا سر این جهان پهناور محصولات تولید شده به توسط خودش را به بیش از یکصد و شست کشور دنیا توزیع مینماید ، از منظر اینکه نام legend درگذشته به توسط شرکت دیگری به ثبت رسیده بود این کمپانی (لنووی فعلی) اعلام نمود که نام خود را با استفاده از دوبخش Le که برگرفته از اولین کلمات Legend و ادغام آن با کلمه NOVO که معنای لاتین آن (جدید و یا نوین) است. به صورتی مرکب بنام Lenovo تغییر میدهد ،

و همین امر باعث گشت این کمپانی مبلغی معادل با حدود ۵/۲ میلیون دلار را در عرض هشت هفته و با شعار تبلیغی (( برتری به نوع تفکر شما بستگی دارد)) را به منظور تبلیغات موثر و مفید و موفقیت آمیز برای برند جدیدش صرف نماید و تا حدود پایان سال میلادی ۲۰۰۳ این رقم برای تبلیغ برند تازه به مبلغی معادل با ۲۰۰ میلیون یوآن رسید و هزینه گشت ، بعد از تاسیس کمپانی جدید مجددا در راه واردات تلویزیون و ساعتهای دیجیتال دچار شکست گردید ، ولی توانست با پشتکار و تلاش مکرر و پیگیر و با اعمال نظر دقیق برروی کیفیت کامپیوترها مجددا خود را احیا نماید و از سال ۲۰۰۵ میلادی با واحد تولید رایانه های شخصی ( I.B.M ) مختلط گشت و درجات بازدهی سود خود را روبه رشد برد و با تولید بوردهای خاص مداری برای کامپیوترهای شخصی تولید شده توسط شرکت آی . بی . ام قادر گشت به بزرگترین موفقیت خود در آن زمان دست یابد ، لیو شوانژی در یکی از گفتگوهای خود اینطور اذعان داشته که ((گروه ما در عمده موارد و به صورت معمول برای معین نمودن مسیر تجاری خود دارای اختلاف عقیده میگردیدند که عمده این اختلافها در میان من و گروه مهندسین پیدا میشد ،

ایده و نظر گروه مهندسینی که با من اختلاف داشتند از این طرز فکر آنان ناشی میگردید که فقط اگر یک محصول کیفیت مناسبی داشته باشد میتواند به فروش بیشتری برسد اما من به این نکته واقف بودم که عقیده آنان کاملا صحیح نمیباشد و وضعیت بازار و دیگر عواملی هم وجود دارند که میتوانند در موفقیت فروش کالای تولید شده اثر بگذارند)) و دقیقا همین علت بود که موجب شد کمپانی لنووو در سالهای اولیه تاسیس خود روزهای سنگین و تلخی را پشت سر بگذارد ، لیو در ادامه گفته های خود به این مطلب نیز اذعان داشته که (( اکثرما چون دانشمند بودیم و تشخیص درستی از بازار نداشتیم و همه موارد را با پشت سرگذاردن آزمون و خطا فرا گرفتیم که البته این روش اشتباه محض و بسیار خطرناک بود))

شرکت Lenovo در ماه می سال ۱۹۸۸ میلادی اولین فراخوان استخدام خود را در صفحه اول روزنامه China Youth News به چاپ رساند ، بعد از این چاپ آگهی بود که حدود ۵۰۰ نفر متقاضی استخدام در کمپانی لنووو شدند که از میان این حدود ۵۰۰ درخواست کننده ۲۸۰ نفر از آنها به منظور شرکت در امتحان استخدام انتخاب شدند و در ادامه با ۱۲۰ نفر از نفراتی که در آزمون برگزار شده موفق گردیده بودند مصاحبه به عمل آمد تا هدف آگهی دهندگان استخدام ، که به خدمت درآوردن ۱۶ نفر بود برآورده گردد ولی در انتها به ۵۸ نفر پیشنهاد شغل داده شد که از مابین این ۵۸ شخص ۱۸ نفر آنها افتخار دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد را دارا بودند و ۳۷ نفر دیگر از آن نفرات مفتخر به داشتن مدرک کارشناسی بودند و ۳ نفر دانش آموز هم که تا آن زمان وارد دانشگاه نشده بودند در میان این ۵۸ نفر به چشم میخوردند و نکته دارای اهمیت بسیار بالا همینجا است تا بدانید که مدیر عامل فعلی این شرکت بنام یانگ یوانکینگ نیز در میان همین ۵۸ نفر حضور داشت ، در نهایت و در سال ۱۹۹۰ و در پی سرگذشتی که ذکر آنها رفت بود که کمپانی Lenovo موفق گردید تا اولین رایانه ساخت خودش را به بازار عرضه نماید ،

و در پی این تلاشها دولت چین به شخص لیو شوانژی این مجوز را اعطا نمود تا یک دفتر فرعی را در هنگ کنگ راه اندازی بنماید و به همراه ۵ نفر از کارمندانش به هنگ کنگ بروند ، یکی از بزرگترین کمک کنندگان و مشوقان و محرکین شخص لیو شوانژی در این راه پر فراز و نشیب و سخت پدرش بود ، در نهایت لیو و همراهانش در سال ۱۹۸۸ به هنگ کنگ ورود پیدا نمودند و با پشتکار و صرفه جوییهای بسیار از قبیل استفاده از اتاق هتل برای برگزاری جلسات خود و یا پیاده روی به سوی مقصد بجای استفاده از وسایل حمل و نقل شهری راههای ترقی بیشتر را طی نمودند ،در سال ۱۹۹۴ سهام شرکت لنووو در صورت و فهرست سهامهای بورس هنگ کنگ قرار گرفت و در آن زمان بود که ارزش کمپانی لنووو به میزان ۳۰ میلیون دلار برآورد شد.

و بعد از وقوع این مسایل سهام این شرکت برای فروش به عموم در معرض فروش گذاشته شد ، بسیاری از دنبال کنندگان و تجزیه گران بازار سرمایه به کمپانی لنووو با دیده مثبت به این کمپانی نگاه میکردند و به پاسداشت مدیریت موفق و روبه رشدی که در طی این مدت داشت مدیران آن مورد قدردانی اقتصاد دانان بازار سرمایه قرار گرفتند ، متاسفانه و بعد از عمومی شدن سهام کمپانی شخص لیو و دیگر همراهانش که هیچگونه سابقه ای را در مدیریت اینگونه شرکتها ی دارای سهام عمومی نداشتند این طرز تفکر اشتباه را سرلوحه افکار و رفتارشان قرار دادند که اهداف چنین کاری فقط و فقط افزایش میزان سرمایه است تا جائیکه همین طرز تفکر نادرست موجب گردید تا لیو در چندین نوبت و در سخنرانیهایی که برای عموم سهام داران داشت جملات نامناسبی را بکار گیرد و از آنها استفاده کند شخص لیو در اولین کنفرانسی که در اروپا برگزار شد .هرگز فکر این را به مخیله خود راه نمیداد که در سخنرانیهایش با کوهی از سوالات سهامداران روبه رو میگردد ، او حتی فکر میکرد که هدف انبوه سوال کنندگان از او اهانت به شخصیت وی میباشد.

بعد از مدتی شخص لیوشوانژی پی برد که این طرز تفکر او و همراهانش در ارتباط با اینکه هدف یک شرکت سهامی عام فقط و فقط افزایش میزان سرمایه است کاملا نادرست و نابجا است و متوجه گردید که سهامداران روی صحبتهایی که او در سخنرانیهایش میکند حساب باز میکنند و از این رو بود که شخص وی و همراهانش بعد از پی بردن به این مطلب که میبایست به امور با دیده و هدف درست نگریست ، تمامی قضایا و نکات را دیگر با دیدگاهی صحیح در بازار سرمایه جدی گرفتند و بعد از این تغییر نگرش بود که مدارج عالی را به سرعت هرچه بیشتر پیمودند و شعار تبلیغاتی خویش را در سال ۲۰۱۵ با عنوان و مطلب (( نوآوری همچنان ادامه دارد)) را برای ترقی بیشتر و پویاتر در سرلوحه اهداف خویش قراردادند از همین رو است با شرحی که در باره راههای موفقیتهای شرکت لنووو به آن پرداختیم.

 

نحوه شناسایی برای خریدار لپ تاپ کارکرده لنوو

 • ■ لپ تاپ لنوو با هر عددی که شروع شود آن عدد نشان دهنده ی سایز نمایشگر آن لپ تاپ هست. مثلاً لپ تاپ لنوو Z500 چون با عدد ۵ شروع شده پس نمایشگر ۱۵ اینچی دارد یا مثلا لپ تاپ لنوو G400 چون با ۴ شروع شده ۱۴ اینچی هست.
 • ■ لپ تاپ های لنوو نیز مثل لپ تاپ های ایسوس با حرف و رقم نام گذاری می شوند. لپ تاپ های لنوو که فعلاً در بازار می باشند بیشتر با یک حرف و ۳ رقم نام گذاری می شوند و این ۳ رقم بیشتر ۴۰۰، ۵۰۰، ۴۸۰ و ۵۸۰ هست.
 • ■ لپ تاپ لنوو خانواده Essential و Ideapad  با اعداد ۴۰۰، ۵۰۰، ۴۸۰ و۵۸۰ نسبتاً جدید هستند و پردازنده های نسل سوم اینتل ( ivy Bridge ) دارند مانند G580 پردازنده ۵Core i مدل ۳۲۳۰M دارد. یا مانند Z400 پردازنده Core i7 3612QM دارد .
 • ■ لپ تاپ لنوو خانواده Essential  و Ideapad  با اعداد ۴۱۰ یا ۵۱۰ جدید ترین لپ تاپ های لنوو محسوب می شوند که همه ی آنها پردازنده نسل چهارم اینتل ( Haswell ) دارند. مثلاً Y510 و یا Z510 و یا S410،  S510. پس اگرخریدار لپ تاپ کارکرده لنوو می باشید خرید خود را از سری G ،Z ، S  و Y لنوو تهیه کنید و حواستان به  اعداد ۴۰۰، ۵۰۰، ۵۸۰، ۴۸۰، ۵۱۰ و ۴۱۰ باشد.
 • ■ لپ  تاپ های  لنوو که پردازنده های AMD دارند دارای گرافیک AMD هم می باشند و نام گذاری های آنها با یکدیگر فرق دارد. برای ایجاد تمایز بین لپ تاپ های لنوو با پردازنده اینتل و لپ تاپ لنوو با پردازنده های AMD، لنوو رقم ۵ را به اعداد نام گذاری اضافه کرده است. مثلاً لپ تاپ لنوو مدل G500 پردازنده اینتل دارد اما مدل G505 پردازنده AMD. در بقیه مدل ها هم این مسئله به همین صورت می باشد که به طور مثال Z580 پردازنده اینتل دارد ولی Z585 پردازنده AMD .
 • ■ پسوند S به معنی Slim هست که پردازنده سری U را شامل می شود. مانند لپ تاپ لنوو Thinkpad T440S.
 • ■ لپ تاپ های لنوو که با عدد ۷۰ نام گذاری شده اند دارای پردازنده های نسل دوم اینتل هستند ( Sandy Bridge ) که در حال حاضر قدیمی شده اند. مثل لپ تاپ لنوو G570 و یا Z570 و یا Z470 .
 • ■ لپ تاپ لنوو که با عدد ۶۰ نامگذاری شده اند دارای  پردازنده نسل اول core i و یا نسل پنتیوم هستند که خیلی قدیمی می باشند. مثل G560 و یا Y560.
 • ■ لپ تاپ لنوو خانواده Thinkpad در حال حاضر با اعدادی مثل ۴۰، ۳۰ و ۲۰ نام گذاری شده اند. مثل T440 و یا E530 و یا به طور مثال لپ تاپ کارکرده لنوو E520. همانطور که قبلاً گفته شد حرف اول نشان دهنده ی خانواده ی Thinkpad می باشد و رقم دوم هم سایز نمایشگر را نشان می دهد. رقم های ۳۰ نشان دهنده ی نسل سوم اینتل و ۴۰ نسل چهارم CPU اینتل می باشد.
 • ■ در خانواده Thinkpad معمولاً لپ تاپی که با عدد ۳۱ یا ۴۱ کد گذاری می گردد جدید تر از مدل های ۳۰ و ۴۰ می باشد. مانند T431 جدید تر از T430 است.

 

نحوه کار فروشگاه اینترنتی اطلاع گستر به عنوان خریدار لپ تاپ کارکرده Lenovo 

اگر شما قصد فروش لپ تاپ کارکرده لنوو (Lenovo) خود را دارید کافیست با ما از طریق شماره واتساپ ۰۹۱۲۱۰۱۱۸۰۴ در ارتباط باشید و عکس و فیلم و مشخصات فنی دستگاه خود را برای ما ارسال کنید سپس کارشناسان ما لپ تاپ شما را بررسی و قیمت حدودی را به شما اعلام میکنند. در نهایت در صورت توافق طرفین ، مسئول خرید که فردی مورد اعتماد فروشگاه است به محل کار یا محل سکونت شما اعزام می شود و پس از طی مراحل لازم معامله صورت می گیرد.

اقدامات لازم هنگام مراجعه مسئول خرید فروشگاه

 1. ارائه اصل و کپی کارت شناسایی معتبر (شناسنامه و کارت ملی)
 2. ارائه مدارک احراز اصالت لپ تاپ کارکرده (سرقتی نبودن لپ تاپ)
 3. امضای برگه قرارداد فی مابین فروشنده و فروشگاه
 4. قیمت گذاری لپ تاپ دست دوم و کارکرده توسط مامور فروشگاه
 5. تست کامل لپ تاپ کارکرده توسط مامور خرید فروشگاه
 6. بررسی شماره سریال لپ تاپ دست دوم با جعبه و کارتن لپتاپ
 7. واریز مبلغ لپ تاپ کارکرده مورد معامله به شماره کارت بانکی فروشنده کالا

ارتباط با ما 

برای دریافت راهنمای خرید لپ تاپ دست دوم و آگاهی از قیمت بروز لپتاپ استوک و یا خرید و فروش لب تاب کارکرده با کارشناس ما از طریق لینک زیر در واتساپ در ارتباط باشید.

برای آشنایی بیشتر با نحوه خرید و فروش لپ تاپ دست دوم مقاله های زیر را مطالعه کنید…

خریدار لپ تاپ دست دوم و استوک و کارکرده با مجوز رسمی

خریدار لپتاپ دست دوم در محل | لپ تاپ کارکرده | لپ تاپ استوک | در تهران

خریدار لپ تاپ در محل

 

 

لپ تاپ لنوو شما را خریداریم | Tel : 09121011804

دسته بندی لپ تاپ
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت