لپ تاپ دست دوم و کارکرده ایسر Acer Aspire E5-573TG
بررسی لپ تاپ دست دوم و کارکرده ایسر Acer Aspire E5-573TG

در مقاله امروز قصد داریم به بررسی لپ تاپ دست دوم و کارکرده ایسر Acer Aspire E5-573TG بپردازیم. البته این بررسی در حد کلیات عمومی این محصول خواهد بود.

Acer Aspire E5-573TG

 

 

لپ تاپ دست دوم و کارکرده ایسر Acer Aspire E5-573TG

این مدل یکی از محصولات خوش قیمت . ارزنده ی شرکت ایسر است. از رتبه ی ارزندگی (عملکرد/هزینه) قابل قبولی برخوردار است. با توجه به مدل پردازنده که از کلاس U است، واضح است که این دستگاه برای مصرف بهینه و پایداری بیشتر طراحی شده است. پردازنده ی این E5-573TG قادر است تا ۱۲۵% افزایش توان را در حالت توربو، از خود به نمایش بگذارد. این لپ تاپ جهت امور جاری دانشجویان، دانش آموزان، برنامه نویسان و گیم های روز، زمان تولید خود، مناسب به نظر می رسد.

 

Acer Aspire E5-573TG

 

 

رم لپ Acer Aspire E5-573TG از سری DDR3L SDRAM 1600 MHz است. در رم، باز هم از کلاس کم مصرف استفاده شده است. در مقالات، ارتقای رم این مدل را تا ظرفیت ۱۶ گیگابایت آورده اند. البته در برخی از سایت های ایرانی این مقدار ۳۲ گیگ آورده شده است. اما این کلاس از پردازنده نهایناً ۱۶ گیگ رم را پشتیبانی می کند. لازم است مد نظر داشته باشید این مدل با چندین کانفیگ انتخابی و اختیاری به بازار عرضه شده است. این مقاله بر پایه لپ تاپ دست دوم و کارکرده ایسر Acer Aspire E5-573TG  موجود در اطلاع گستر، با مشخصات زیر نگاشته شده است.

 

اِلمان

کلاس

مدل

پردازنده CPU

i5
۵۲۰۰U

حافظه موقت RAM

DDR3L
۶GB

گرافیک VGA

GForce
۹۴۰M 4GB DDR3

هارد دیسک HDD

SATA
۱TB

 

 

 

 

 

 

در پایان توصیه می شود جهت انتخاب لپ تاپ کاربردی و مدنظر خود، از مقاله خرید لپ تاپ دست دوم، که پیشتر منتشر شده بود، استفاده نمایید. بطور خلاصه موارد زیر در انتخاب شما بسیار موثر است:

  • کارآیی مدنظر
  • میزان هزینه کرد مد نظر شما
  • کاربری مد نظرتان
  • شرایط محیطی محل استفاده
  • نحوه کاربری از سخت افزار ( مثلاً بصورت ثابت یا در حال جابجایی مداوم)
  • و نیاز به ارتقای احتمالی آتی

پس با توجه به این موارد، لپ تاپ دست دوم خود را انتخاب نمایید. تیم فنی اطلاع گستر با کمال میل حاضر به مشاوره شماست. حتی اگر پس از دریافت مشاوره از ما خرید نفرمایید. هدف ما خرید بهینه ی شماست.

با ما همراه باشید